Blog

Sineklik Antalya

Sineklik Antalya

Sineklik Antalya
Sineklik Antalya

Sineklik Antalya

Sineklik Antalya

Yazın sinek sesi duymadan rahat bir uyku çekmenin keyfini yaşadınız mı? hayır diyorsanız  İhtiyacınız olan, sineklikler ile evinizde huzurlu vakit geçirecek, uykusuzluk derdi çekmeyeceksiniz.

Sineklik sistemleri, kanat olarak açılma, menteşeli ya da sabit kullanılma özellikleriyle sizlere istediğiniz an çıkarıp takılma kolaylığı sağlamaktadır. Kolay monte edilebilir özellikteki sineklikler, yıkanarak ya da silinerek temizlenebiliyor. Ayrıca Her türlü pencereye uygulanabilir oldukları için ev ya da iş fark etmeden her türlü mekanda sineklik monte edilebilir.

Yatay olarak hareket eden sürme sineklikler, kapı ve pencerelerin konumuna göre rayla kaydırılarak kullanım kolaylığı sağlar. Sineklik sistemleri içinde pileli sineklik, sürme sineklik, menteşeli sineklik, stor sineklik gibi bir çok çeşit bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik istediğiniz renk ve ebatlardaki sineklikler le keyfinizi bozmayın.

Pencerelerin kapanmasını engelleyen sineklik modelini bodrum, banyo, tuvalet pencerelerinde de kullanabilirsiniz. Sadece sineklere karşı değil sizi tüm haşerelerden de uzak tutar. Kimyasal madde içermeyen sineklik sistemleri, size çağdaş ve kullanışlı çözümler sunuyor. Sineklik tülü, sineklik fitil gibi aksesuarlara kolayca ulaşmanız mümkündür.

Ayrıca evcil hayvanlar grubundan kuşlarımızın dışarı uçmaması amacı ile özellikle kedilerin yüksek katlardan düşme riskine karşı veya dışarı çıkmasına karşıda kullanılabilmektedir.

Sizlerde katlanır sineklik, kasalı-kasasız sineklik, hazır cırt sineklik, çiftli açılır katlanır (plise) sineklik çeşitleri arasından en doğru seçimi yapın, kalitedeki hizmet anlayışı veren bir firmadan kolayca montajını yaptırıp keyfini sürün.

Yeni modellerimiz ve uygun fiyatlarımız için firmamız WİNLİFE Antalya cam balkon sistemleri ve sineklik ürünleri, 0242 324 03 26 dan bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Taksit seçeneklerimiz ve toptan olarak demonte ürün satışımız vardır.

Sineklik ANTALYA

olarak ürünlerimiz kendi imalat yerimizde hazırlanmaktadır. Kaliteli malzeme ve aksesuarlar kullanılarak hazırlanan tüm sineklik modellerimiz Antalya ili içerisinde her noktaya hizmet verebilmekteyiz. Uygulama yapan firmalara imalatı yapılmış sineklik ürünlerini 3 gün içerisinde adrese teslim şekilde hizmet verilmektedir. Perakende satışlar için de sipariş sonrası ürün teslim süremiz en çok 3 gündür. Uygulama örneklerimiz ve sineklik modellerimizi  görmek için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bilgi ve sipariş için tel numaramız 0242 324 03 26  ANTALYA Sineklik