Katlanır Cam Balkon

KATLANIR CAM BALKON MODELLERİ CAM BALKON SİSTEMLERİ

Antalya Cam Balkon
Antalya Cam Balkon

1. GOLD SERİ (Yeni Ürün )

Bu Sistem çift Rulmanlı, Alttan ve üstten taşıma olarak tasarlanmıştır. Gövde tamamen paslanmaz ve alüminyum alaşımdır.Paslanma kesinlikle olmaz. Kasa ray profilli çift taşımalı, tahliye kanallı bölmesi ile, su tahliyesi sağlanmaktadır. Cam balkon sistemlerinde kullanılan en iyi seri olan GOLD sistem rahat kullanım ve sağlam yapısı ile diğer modellerden daha ön plandadır.

katlanır cam balkon katlanır cam balkon  katlanır cam balkon

WİNLİFE Katlanır Cam Balkon Cam Baza Profili Kıl Fırça Fitilli ve damlalık kanalıdır. Kademeli baza  kapakları ile yalıtım % 85 oranında Kasa Ray Profilde 2.5 mm. et kalınlığı, paslanmaz aksesuar ve parçalar bulunmaktadır. Gold seri Cam Balkon fiyatları ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için İletişim numaramız ile bize ulaşabilirsiniz.

katlanır cam balkon     katlanır cam balkon

Tekerler de çift rulman kullanılır, paslanmaz ve ana gövde alüminyum dökümdür. Kanat düşme kilit  mekanizması için kırılma olmamaktadır. 2 YIL Garanti ve servis imkanı. God Seri cam balkon yeni yapısı ve geliştirilmiş aksesuar kalitesi ile WİNLİFE Cam Balkon Sistemlerinin ürettiği Patentli bir üründür.

Gold Serisi Cam Balkon sistemimizde; Taşıma mekanizması, çift kanal sayesinde kolay kullanım, rahat hareket ve uzun ömürlü teker mekanizması…Çocuklar için kilitleme emniyet mekanizması. Cam arası şeffaf çift taraflı fitiller, Katlanır boynuz mekanizması ve plastik çıkış yolu aksesuarları.

Bu sistemde kanatlanır toplanma noktasında kasa ray profili içerisinde kullanılan polyemid bakla sayesinde 7-8 kanat aynı bölgeye rahatlıkla toplanabilir. Bu özel parça ses yapmadan çalışma ve çift taraflı kilitleme ile çok güvenlidir.  Uzun yıllar kullanılabilir ayrıca parçanın arızalanma ihtimali çok zayıftır. Arıza yapma durumunda değiştirilmesi mümkündür.

GOLD SERİ KATLANIR CAM BALKON TEKNİK BİLGİLER:

KASA RAY PROFİLİ : 60 mm. X 30 mm.
CAM BAZA PROFİLİ : 40 mm. X 30 mm.
ET KALINLIĞI : 2,5 mm.
CAM KALINLIĞI : 8 mm. – 10 mm.
CAM ÖZELLİĞİ : Temperli Trakya Şişecam Ürünü
YÜKSEKLİĞİ : max, 320 cm.
KANAT GENİŞLİĞİ : 30 CM. – 85 CM.

WİNLİFE Antalya cam balkon sistemleri olarak, gold sistem cam balkon kullanarak müşterilerimizin uzun yıllar rahatlıkla çalıştırabileceği, sorunsuz bir ürüne sahip olmalarını amaçlıyoruz. Değişen teknoloji ve modelleri her zaman takip eden firmamız müşterilerimize en iyisini sunma politikası ile çalışmaktadır.

Antalya Cam Balkon
Antalya Cam Balkon