Teknik bilgiler

Teknik bilgiler

 

Gold seri Katlanır Cam Balkon Sistemi
GOLD seri Katlanır Cam Balkon Sistemi farklı istek ve kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmiş bu nedenle oldukça talep gören sistemlerimizden birisidir. Teknik özellikleri açısından kullanışlı ve farklı mekanların kullanım alanlarını genişletmesi açısından da fonksiyonel bir yapıya sahiptir.

Sistemin Teknik bilgiler :

Kasa profili, her bir ayaktaki çift rulman taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiştir.
Gold seri Katlanır Cam Balkon Sistemimizin teknik yapısı hem 8 mm hem de 10 mm temperli cam kullanımı için uygundur.
Sistemin eloksal (naturel), beyaz standart renk seçenekleri mevcuttur. Gelen talebe bağlı olarak özel renk seçenekleri de uygulanabilir.
Best ve Lüks Sistemlerinde de olduğu gibi, bu sistemde istenildiğinde üstten taşımalı, istenildiğinde alttan taşımalı olarak monte edilme imkanına sahiptir.

Teknik bilgiler
Teknik bilgiler
Teknik bilgiler
Teknik bilgiler
Teknik bilgiler
Teknik bilgiler

 

 

 

 

 

 

 

Her bir kanatta toplam 8 rulman vardır. Sistem üstten monte edilirse üstteki 4 rulman “taşıyıcı” görev yapar, alttaki 4 rulman “kılavuzlama” yapar. Sistem alttan monte edilirse alttaki 4 rulman “taşıyıcı” görev yapar, üstteki 4 rulman “kılavuzlama” yapar.
Temperli cam kenarlarında kullanılan şeffaf fitiller, kullanılan (kuzey/güney) cepheye bağlı olarak 2-4 yıl garantilidir.
8 mm ve 10 mm patenti WİNLİFE cam balkon sistemlerine ait olan Alüminyum Fitilleri ile sararma sorunu ortadan kalkmıştır. Ayrıca Alüminyum Fitillerin dayanıklı yapısından dolayı şiddetli rüzgar, sepken yağmur ve yakıcı güneş ışınlarına karşı maksimum sızdırmazlık elde edilmiştir. Kullandığımız Patentli Alüminyum Fitiller ömür boyu garanti kapsamındadır.
Maksimum Kanat (Cam) Yüksekliği: 2800 mm
Maksimum Kanat (Cam) Genişliği: 700 mm
Maksimum Kanat (Cam) Ağırlığı: 45 kg
Alüminyum Kasa Ağırlığı & Uzunluğu: 10,00 kg ; 6,50 metre
Alüminyum Baza Ağırlığı & Uzunluğu: 6,30 kg ; 6,50 metre
Alüminyum Yan Dikme Ağırlığı & Uzunluğu: 3,00 kg ; 6,00 metre

 

GOLD olarak adlandırılan, yeni nesil cam balkon sistemi modelinden teknik olarak artı yönleri konusunda bilgiler vermek istedik. Firmamız WİNLİFE cam balkon tüm bu özellikleri taşıması sebebi ile bu ürünü tercih etmektedir.

Kalite ve sağlamlık winlife cam balkon sistemleri.