Blog

Katlanır cam balkon sistemi ANTALYA

Katlanır cam balkon sistemi ANTALYA

Antalya da cam balkon sistemi konusunda faaliyet gösteren firmamız WİNLİFE gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere en uygun fiyatlı ve en kaliteli malzemeyi sunmaktadır. Antalya ve çevre ilçelerde hizmet veren firmamız, perakende satış uygulama (montaj) konusunda faaliyet göstermekle beraber toptan profil ve aksesuar satışı da yapmaktadır. Katlanır cam balkon sistemi ANTALYA, sürme cam balkon, vitrin ve mağazalar için cam sistemleri, kış bahçesi, teras ve veranda kapama, sineklik sistemleri, konusunda çalışmalar yapmaktayız.

Bronz cam balkon ANTALYA
Bronz cam balkon ANTALYA

Katlanır cam balkon sistemi ANTALYA

Camların katlanabilme özelliği sayesinde kanatların temizlenmesi çok kolaya bir şekilde yapılmaktadır. Balkon şekline göre cam kanatlar sağ taraf veya sol tarafta toplanabilir. Cam kanatlar birbirinden bağımsız şekilde hareket eder ve içeri doğru çekilerek istif edilebilir. Camların katlanabilme özelliği yer kaplamaması sayesinde çok kullanışlıdır. Balkonlarımız açık hali ile hiç kapanmamış gibi olmaktadır. Kapandığı zaman ise camekan şeklinde  bir görüntü ile engelsiz bir görünüm elde edilerek yeni bir kapalı mekan halini almaktadır.

Katlanır cam balkon sistemi ayrıca imar mevzuatına uygun olduğu için ruhsat ve izin gibi durumlara gerek kalmamaktadır. Balkonlarımızda başka bir ürün ile kapama yapamaz iken cam balkon sistemi imar ve belediye tarafından uygun görülen tek sistem olma özelliğini korumaktadır. Birçok sistem için (pvc,panjur,ahşap veya benzeri) uygulama yapmak yasak iken ve şikayet durumunda sökülebilir durumda olmasına rağmen katlanır cam balkon sistemleri için böyle bir durum söz konusu değildir.

Katlanır cam balkon sistemi ANTALYA, birçok yerde kullanılabilmektedir. Daha çok evlerimizin balkonlarında uygulanan cam balkon, ayrıca iş yerleri, cafe ve restorantlar, teras ve verandalar, mekanların bağımsız bölümlerinde iç mekanların bölünmesi gibi birçok alanda kullanılabilmektedir.

Profil ve camlar için renk seçenekleri uygulanabilmektedir. Bu seçenekler ile çok daha estetik ve dekorasyona uygun şekilde renkler kullanılabilmektedir. Ral renk seçenekleri dışında, ahşap desen motifler (çam,meşe,maun,gürgen v.b)  estetik ve dekoratif bir şekilde mekanlarımızda farklı bir hava yaratmaktadır.