Blog

Cam balkon Antalya

Cam balkon Antalya

Cam balkon AntalyaCam balkon Antalya ilimizde iklim koşulları sebebi ile balkonlarımızın kapatılması gerçekten bir gereklilik haline gelmiştir.Yazın çok sıcaklar sebebi ile kışın da yağmurlar ve fırtınalar, evlerimizde balkonların kullanılamaz hale gelmesine sebep oluşturmaktadır.

Cam balkon sistemlerinin gelişmesi ve yaygınlaşması estetik görünüşü, her geçen gün cam balkon ürününe olan ilgiyi artırmaktadır. Kapalı bir alan yaratmak ve gerektiğinde camların tamamını açarak eski açık haline getirebilmek çok kullanışlı bir durum yaratmaktadır. Toz ve pisliğin balkondan uzak kalması, kapalı iken ek bir oda olarak kullanılabilir olaması, cam balkon sisteminin en önemli avantajlarından sadece birkaçıdır.

Hayatımızın önemli bir bölümünü geçirdiğimiz mekanlarda yani evlerimizde sizlere daha rahat ve refah bir yaşam imkanı sunan cam balkon Antalya WİNLİFE, yeni gelişen Gold seri katlanır cam balkon ürününü uygulamaktadır.

Kullanım kolaylığı ve sağlam yapısı ile GOLD sistem, günümüzde kullanılan cam balkon modelleri arasında ön plana çıkmaktadır. Tasarımda yapılan  yenilikleri ve daha uzun ömürlü paslanmaz aksesuarları ile tercih nedeni olan bu sistem, su ve ses yalıtımı konusunda da iddialı durumdadır. Günümüzde artık daha modern ve gelişmiş yapılar inşa edilmektedir. Bu yapılarda kullanılan malzemeler ve doğramalar çok daha kaliteli ve kullanışlı olmak durumundadır. Bu sebep ile balkonlar için kapatma amacı ile olarak kullanılacak sistemlerin de aynı standartlarda kaliteli ve modern olması gerekmektedir.

cam balkon Antalya

 

 

 

 

 

 

Yeni ve gelişmiş yapısı ile Gold seri cam balkon ürününü güvenle, evlerde ve iş yerlerinizde kullanabilirsiniz. 8 mm ve 10 mm. cam seçenekleri ile kullanıma sunulan be model için Standart su tahliye kanalı. Damlalık profili, çift taraflı kıl fırça fitil seçeneği, 3.5 mm alüminyum profil et kalınlığı gibi faydalı özellikler bulunmaktadır.

Kullanılan camların temperlenmiş (fırın) olması güvelik özelliğini artırmaktadır. Kırılmalara karşı çok dayanıklı olana ve kırılma durumunda küçük parçalar olarak dağılan camlar hırsızlık için de güvenlik olarak kullanılabilmektedir. Daha çok giriş katlarda balkonların. Cam balkon sistemi ile kapatılması ayrı bir hırsızlığa karşı artı bir güvelik önlemi olarak düşünülmektedir.

Balkon camları kırılmaz olduğu için ve kilit yapısına sahip olduğu için. DIşarıdan açılması ve camı kırarak içeri girilmesi pek mümkün değildir.