Blog

Balkon kapama sistemi Antalya

Balkon kapama sistemi Antalya

Balkon kapama sistemi AntalyaBalkon kapama sistemi Antalya

Evlerimizde açık olan balkonlar için son yıllarda moda olan sistemlerden en önemlisi ve tercih edileni, katlanır veya sürme cam balkon sistemleridir. Bu ürün 8 mm kalınlıkta temperli denilen camlar kullanılarak yapılmaktadır. Fırınlanan bu camlar, normal cama oranla çok daha sağlam ve darbe çarpma gibi durumlara karşı çok dayanıklıdır. Hırsızlığa karşı güvenlik camı olarak kullanılan bu camlar balkon kapama sistemlerinde standart olarak kullanılmaktadır.

Camların bu özelliğinin yanı sıra sistemin çerçevesi Alüminyum profillerden oluşmaktadır. Böylelikle çerçeve sağlam ve paslanma durumuna karşı sorunsuzdur. Alüminyum uzun ömürlü paslanmaz ve hava şartlarında deforme olmayan bir materyaldir. Ayrıca alüminyum profillerin istenilen renkte boyanabilir özelliği vardır.  

Sistemin standart parçaları arasında kilitleri vardır. Bu kilitler sayesinde rüzgardan veya dışarıdan müdahale ile camın açılması içeriye girilmesi mümkün değildir.

Sürülebilen aynı zamanda katlanarak açılabilen cam balkon sistemleri, tüm bu artıları ile balkonlarda alternatifsiz bir kapama unsurudur. Genel olarak balkon kapama sistemlerinin tercih edilme ve yaygınlaşma sebebi bunlardır. Firmaların kullandığı cam balkon kapama ürünlerinin arasında kalite anlamında büyük farklar yoktur, ancak uygulama yani montaj işleminin yapılışı çok önemlidir. Usta ve tecrübeli personel tarafından monte edilen cam balkon ürünü, çok uzun yıllar sorunsuz çalışma anlamında önem arz etmektedir. 

Balkon kapama sistemi Antalya
Balkon kapama sistemi Antalya

Balkon kapama sistemi Antalya da iklim şartları ve balkonlarda yaşantının 4 mevsim devam etmesi için gerekli ve çok faydalı bir sistemdir. Yağmur ve rüzgardan dolayı mevsim şartlarından dolayı kullanılamayan, eşya koyulması mümkün olmayan balkonlar, cam sistemi ile kapatıldığında, evlerde ek bir yeni kapalı alan olarak kullanılmaya başlanmaktadır. 

Balkon kapama sistemi Antalya

Bu sistemi tercih eden müşterilerin memnuniyeti ve yeni bir kapanıp açılabilen oda gibi kullanılabilen alan yaratmanın verdiği rahatlık ile diğer komşu ve tanıdık insanlarında bu ürüne yönelmesine sebep olmaktadır. Balkon kapama sistemi Antalya için, firmamız WİNLİFE, kaliteli ürünler ve sorunsuz uygulamaları ile himet vermektedir. Antalya genelinde 100 lerce uygulamamız ve referanslarımız için sitemizi inceleyebilir, telefon veya mail yolu ile firma merkezinden cam balkon sistemleri hakkında her türlü bilgiyi alabilirsiniz. 

Sorular ve sorunlarınız için iletişim telefon numaramız : 0242 324 03 26 / 0545 355 76 66 

ANTALYA CAM BALKON

 

 

[WİNLİFE] ANTALYA CAM BALKON SİSTEMLERİ 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a comment