Blog

Antalya cam balkon fiyatları

Antalya cam balkon fiyatları

Bu konuda firmaların kullandığı ürünler ve camın kalınlığı ayrıca camın renkli oluşu fiyata etki etmektedir. 8 mm. ve 10 mm. kalınlıkta camlar kullanılabildiği gibi, cam rengi olarak şeffaf-füme-yeşil-bronz renkte camlar uygulanabilmektedir.

Antalya cam balkon fiyatları

Cam balkon sistemlerinde fiyatlandırma m2 olarak yapılmaktadır. Balkon kapatılacak alanın toplam genişliği, yükseklik ile çarpılarak m2 elde edilir. Elde edilen m2 firmaların belirlediği birim fiyat üzerinden hesaplanır. Firmamız müşterilerimize fiyatlandırma ve ölçü konusunda ücretsiz hizmet vermektedir. Balkon sisteminde kullanılacak ürün kalitesi, fiyata etki eden diğer bir unsurdur. Piyasada ince seri ve kalın seri olarak sunulan ürünler arasında fiyat farkı doğal olarak vardır. Kalın seri, alüminyum profiller de et kalınlığı olarak düşünülmelidir. Bununla birlikte teker yapısı rulman sayısı ve aksesuarların kalitesi de önemli bir unsurdur.

Antalya cam balkon fiyatları
Antalya cam balkon fiyatları

Cam balkon ürünü almadan önce tüm bu detaylar ve firma yapısı iyi araştırılmalı ve bu doğrultuda karar verilmelidir. Malzemenin kalitesi kadar uygulama konusunda yetkin ve deneyimli personelin montaj yapması diğer bir önemli konudur.

Yapılan uygulamalarda yapılacak kısmi hatalar bile sistemin sağlıklı çalışmamasına ileriye yönelik büyük problemlere sebep olmaktadır.